Lutsk Cooperative Professional College of Lviv University of Trade and Economics

Дебати на тему: “Штучний інтелект у сферах фінансів та бізнесу”

blgo image

Дебати на тему: “Штучний інтелект у сферах фінансів та бізнесу”

  • Луцький коперативний коледж
  • 1104
  • 16.12.2019

«У суперечках народується  істина»… Саме під таким гаслом 11 грудня 2019 року в Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулась інтелектуальна гра дебати на тему: «Штучний інтелект у сферах фінансів та бізнесу». Захід було організовано та проведено викладачем  циклової комісії управління та адміністрування, кандидатом економічних наук Ребриною Ніною Геннадіївною за ініціативи адміністрації коледжу, у  рамках проведення місячника фінансової грамотності.

До участі у дебатах були запрошені студенти напряму підготовки управління та адміністрування  спеціальностей Облік і оподаткування; Фінанси, банківська справа та страхування; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, спеціалізація Товарознавство у митній справі. Команду пропозиції представляли студенти груп ПТМ-31/2 та ПТБД-31/2: Стрекалюк Вікторія, Трофімчук Владислав, Ковальчук Вікторія, Колінський Дем’ян, Зіньковська Валерія. Команду опозиції представляли студенти груп ОО-21/2, ФБС-21/2, ОО-31/2 та ФБС-31/2 Захаркевич Олександра, Сапрун Мар’яна, Кориневська Юлія, Ткачук Людмила, Кухарик Анастасія.

Упродовж  дискусії обидві команди обговорювали сильні та слабкі сторони штучного інтелекту, можливості та загрози, які він несе для людства. Дебатери наводили вагомі аргументи як на користь інтеграції штучного інтелекту у всі сфери життєдіяльності людини, зокрема, у сфери фінансів та бізнесу, так  і  заперечували необхідність повної заміни праці людей штучним інтелектом.

Оголошуючи  результати двох раундів дебатів, журі не надало переваги одній із команд, а  відзначило та нагородило окремих учасників команд «Опозиція» та «Пропозиція», як особливо активних дебатерів. Голова журі Цвек Олена Володимирівна зазначила, що у грі  немає переможців та переможених. Під час проведення дебатів  обидві команди у запеклій боротьбі на високому рівні відстоювали свої позиції. Усі присутні отримали масу гарних емоцій, незабутніх вражень, нового досвіду, зокрема, у проведенні дебатів, а також заряд позитивної енергії від атмосфери проведеного заходу.

Вам також може сподобатись

Участь у засіданні ради директорів
  • 32
  • 09.07.2024

Участь у засіданні ради директорів

09 липня 2024 року директор Луцького кооперативного фахового коледжу ЛТЕУ Олена Цвек взяла участь у засіданні Ради ректорів і директорів закладів вищої та фахової передвищої освіти споживчої кооперації України в...

Читати більше
Еразмус+
  • 26
  • 03.07.2024

Еразмус+

03 липня директор Луцького кооперативного фахового коледжу ЛТЕУ Олена Цвек долучилась до вебінару «Реєстрація закладу на Funding and Tender opportunities Portal. Отримання PIC та OID кодів»

Читати більше
Випуск 2024
  • 39
  • 28.06.2024

Випуск 2024

Випускний у Луцькому кооперативному фаховому коледжі ЛТЕУ Цього року Луцький кооперативний фаховий коледж з гордістю випустив нове покоління професіоналів! Наші випускники отримали дипломи та готові до нових професійних звершень. Святковий...

Читати більше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *